Спорт и фитнесФудбал

Најбржи Пента-трик у историји фудбала

Многи људи који нису баш образовани у фудбалу, да пента-трик - она је ретка и дивна. Да, заиста, могуће је да се не изда много. Историја, међутим, не зна довољно када играчи постигао у мрежу од непријатеља пет сјајних глава. Па, најпознатији треба рећи.

Већина "свеже" записа

Као што је недавно као 23. септембра 2015. године, је Роберт Левандовски, играч у Минхену "Бавариа", објављен је у другом полувремену замена. Немачки клуб на изгубљено време са резултатом 1: 0 до свог ривала, "Волфсбург". Међутим, Левандовски је мање од десет минута постигао гол против противника пет голова. То је био невероватан меч, који ће се дуго памтити да су играчи, навијачи.

Само две недеље да се постигне "пољског Гуннер" као се зове Роберт понавља Серхио Агуеро, играч, "Манчестер Сити". Треће октобра, он је постигао пет голова у реду до врата ФК "Невцастле". То је такође био импресиван Пента-трик. Није познато какав ефекат на таквим "активних" играча. Срећа, дисциплина, концентрација, жеља, мотивација, Дистрацтион ривали - маса опција, а можда сви заједно. Али се може рећи са сигурношћу - пет циљева је освојио један играч реткост нису. А то се може видети на примерима.

Најупечатљивији записи

Тако, најбржи Пента-трик у фудбалу припада Роберту Левандовски. А шта је са осталим достигнућима? Многи од њих. Бас Дост ФК "Херенвен" дизајниран иако није најбржи пента-трик, али у сваком случају, ударање. 5: 0 - и "Ексцелзиор" је поражен.

Дзхермеин Дефо из "Тотенхем Хотспур" - аутор првог пента-трик у новом миленијуму и, истовремено, трећи такав остварење у целој историји Премијер лиге. То је било 2009. године, у мечу против ФК "Виган".

Димитар Бербатов у 2010. години против "Блацкбурн" издала је диван пента-трик, почевши од другог минута утакмице и завршио седамдесетих. Тако је постао најбољи стрелац сезоне.

Мирослав Клосе је, играч "Лацио", у 39. минуту меча постигао "Болоња" пет лепе циљеве. Ово је први такав догађај у последњих 27 година, а трећи Пента-трик у историји Серие А.

Карлос Едуардо играч "Лепо", постигао тим "Генгам" 5 добре циљеве - почевши од 12. минута и завршава са шездесет четвртине. Коначно, Луис Адријано, у улози "Схакхтар" против слабе и непретенциозан БАТЕ пет пута ударио у капију ривали Белорусија.

Подвиг три личности

И на крају заслужује да се каже о достигнућима три играча који се сматрају најпопуларнија и добро позната. Прво - то је Кристијано Роналдо. Он је дизајнирао пет голова против ФК "Еспањол", а један од њих је спроведен са беле тачке. Важно је напоменути да је ово други такав трик Роналду. Исте године, нешто раније, он је издао пента-трик "Гренада". Али "Еспанол" - теже противник.

Затим долази Рамадел Фалкао, који је постигао 5 голова у мрежи, "Депортиво" за 43 минута. 2012. година - време када је уведен играч на ужас целог фудбала Европе.

И, наравно, Лео Меси и његови појавни пет голова на вратима, "Баиер" у Лиги шампиона - клуб турнира у најпрестижнијим. Фудбалер врло елегантан "потписали" неколико пута у циљу. И то је било узбудљиво.

Па, можете да погодите шта се налази испред доста невероватне пента-трик, јер фудбала - игри која непрестано изненађује. Можемо само да гледамо мечеве!

Copyright © 2018 sr.birmiss.com. Theme powered by WordPress.